вторник, 19 февраля 2013 г.

Модуль 11

У ході роботи над 11 модулем я навчилася розміщувати матеріали в Портфоліо, поділилася з іншими учасниками тренінгу створеними планами вивчення теми. Переглянувши готові продукти своїх колег, я побачила свої недоліки та намітила шляхи їх усунення. Думаю, що в своїй практичній діяльності я зможу та буду використовувати метод проектів для підвищення мотивації учнів, розвитку їх інтересу до вивчення математики.

понедельник, 18 февраля 2013 г.

Модуль 10


Цей модуль допоміг мені з'ясувати мою роль у навчанні учнів  за методом проектів ,

а саме: як можна використовувати різні техніки постановки запитань.
Я створила:     презентацію ,   документ ,  таблицю "Форми оцінювання"  для того, щоб підтримати навчання, що будується навколо навчальних потреб учнів;  план впровадження теми.
Визначила  наявність усіх складових свого Портфоліо; пройшла опитування щодо забезпечення диференціації; знайшла  Інтернет-ресурси з професійного розвитку освітян.


суббота, 16 февраля 2013 г.

Модуль 9

Цей модуль допоміг мені з'ясувати, як учні можуть самі спрямовувати себе у навчанні та про роль і місце диференційованого навчання.
Цей модуль дозволив мені з’ясувати переваги та недоліки диференційованого навчання, коли створюються умови, що дають змогу кожному учневі розкрити здібності.
Сутність такого навчання полягає в тому що в його основі лежить розв'язування завдань від простого до складного з урахуванням можливостей, здібностей тощо.

пятница, 15 февраля 2013 г.

Модуль 8

Цей модуль допоміг мені обдумати, що означає «оцінювання, зосереджене на потребах учнів», а саме:
1) Як можна ефективно використовувати інформаційно-комунікаційні технології для підтримки та оцінювання процесу навчання учнів
2) Яким чином створення системи формуючого оцінювання допоможе мені покращити навчальний процес
3) Як залучення учнів до процесу оцінювання змінює їх ставлення до навчання та допоможе досягнути поставлених навчальних цілей
4) Щоб визначити рівень розуміння учнями теми, їх знання та якість учнівських робіт, їх демонстрації, використовується підсумкове оцінювання
Також, ми переглянули приклади учнівських проектів.

четверг, 14 февраля 2013 г.

Модуль 7

У цьому модулі я спланувала  з колегами шляхи використання Інтернету на уроках, а потім обговорила, як допомогти учням подолати труднощі при переході від звичної для них ролі при традиційному навчанні до інших ролей при навчанні за методом проектів.  Цей приклад має бути спрямований на досягнення конкретних навчальних цілей, які внесені до Плану вивчення теми.

среда, 13 февраля 2013 г.

Модуль 6

Цей модуль допоміг мені поміркувати про те , які зміни можна внести використовуючи сервіси веб 2.0 щодо спілкування та співпраці у навчанні моїх учнів, а саме учні можуть ділитися думками, ідеями та проектами з іншими,  спільно збирати та ділитися з іншими колекціями  гіперпосилань  на веб-сайти; запитувати та самим давати відповіді на запитання; змінювати, коментувати, додавати та виділяти дані, які створені іншими; створювати спільноти, вікі статті, блоги.

вторник, 12 февраля 2013 г.

Модуль 5

Цей модуль допоміг мені поміркувати про те, які зміни може внести використання Інтернет-ресурсів у процес навчання моїх учнів, а саме:
1) як я можу використовувати Інтернет- ресурси, щоб підтримувати навчання учнів
2)Інтернет може бути потужнім інструментом для проведення досліджень
3)Майстерне оперування пошуковими стратегіями допомагає учням і вчителям ефективно шукати корисні відомості та дані в Інтернеті
4)Учнів потрібно навчати критичному оцінюванню веб-ресурсів

понедельник, 11 февраля 2013 г.

Модуль 4


Цей модуль допоміг мені уточнити основні запитання проекту та обдумати оцінювання учнів в проекті, а саме:
1) спланувати формуюче оцінювання, що виявляє навчальні потреби учнів
2) планувати оцінювання учнів, яке буде відбуватися постійно впродовж виконання учнями проекту
3) Оцінювання навчальних проектів має заохочувати до самоспрямування у навчанні; відслідковувати прогрес у навчанні учнів;
4) у роботі над проектом ми повинні використовувати різні стратегії оцінювання
5) при оцінюванні навчальних проектів перевіряти розуміння та заохочувати до метакогнітивного пізнання (про способи мислення та особливості власного мислення)
6) модуль допоміг мені зрозуміти основну ідею створення презентації учителя щодо обраної теми

суббота, 9 февраля 2013 г.

Модуль 3

 На сьогоднішніх заняттях обговорили навчальні теми для створення Портфоліо з використанням методу проектів;
• З’ясували вимоги державних освітніх стандартів та навчальних
програм;
• Сформулювавли навчальні цілі , Основні запитання, що сприяють роз-
витку та навчанню учнів;
• Створили текстовий документ із формами, електронну таблицю з даними та відповідною діаграмою про результати опитування щодо обраної теми;

пятница, 8 февраля 2013 г.

Модуль 2


Цей модуль допоміг мені проаналізувати переваги використання методу проектів у навчальному процесі, а саме зміну ролей суб’єктів освітнього процесу - учнів, вчителів, батьків; усвідомити роль даного методу у формуванні основних навичок 21 століття.
Я вважаю, що при використанні проектного підходу для залучення учнів до діяльності, відкриваються  можливості для розвитку необхідних у 21 сторіччі навичок спільної роботи, вирішення проблем і критичного мислення.
На мою думку, за умов добре продуманного плану, навчання за методом проектів, допоможе учням досягти високих результатів, а вчителі отримають корисний досвід.
Я думаю, що знання, отримані у процесі вивчення даного модуля, нададуть можливість більш ефективного використання методу проектів у власній педагогічній діяльності.

четверг, 7 февраля 2013 г.

Модуль 1


  На цьому занятті обговорили :
 -цілі та очікування від тренінгу основного курсу Intel
«Навчання для майбутнього»;
• Сформулювали  власні завдання щодо навчання на тренінгу;
• Ознайомилися  з основними ресурсами тренінгу: посібником,
сайтом освітніх програм, сайтом допоміжних матеріалів,
Електронним довідником;
• Створили  папку Портфоліо для зберігання матеріалів власного
проекту;
• Створили персональну сторінку на вікі-сайті програми;
• Створили  власний блог;

Тренінг Intel -10

7 лютого розпочались  заняття   за програмою  Intel -10